Делегација Црвеног крста Косова и Метохије у посјети Републици Српској
Делегација Црвеног крста Косова и Метохије предвођена секретаром Војином Дробњаковићем и представницима Црвеног крста Србије Александром Пантелићем и Даницом Мурганић боравила је у вишедневној посјети Републици Српској, током које је реализован низ активности усмјерених на размјену искустава, јачање сарадње и унапређење хуманитарног дјеловања. Посјета је протекла у духу пријатељства и професионалне размјене знања, уз наглашен значај међусобне подршке у раду са...
