СКУПШТИНА

ЦРВЕНОГ КРСТА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ

ЗА МАНДАТНИ ПЕРИОД 2013.-2017. ГОДИНА

 

Предсједник Скупштине: Јово Гујичић (ГОЦК Требиње)

Потпредсједници: Милена Марић (ООЦК Соколац) и Љубомир Чордашевић (ООЦК Шамац)

Чланови Скупштине:

1. Жељкица Илић, ГОЦК Бањалука
2. Дмитар Азарић, ГОЦК Бањалука
3. Мирослав Каталина, ООЦК Челинац
4. Здравко Козаревић ООЦК Прњавор
5. Љиљана Јовичић ООЦК Србац
6. Стеван Јовић ООЦК Лакташи
7. Месуд Имамовић ООЦК Котор Варош
8. Зоран Ђерић ООЦК Кнежево
9. Драгана Стевић ООЦК Градишка
10. Зоран Веселиновић ГОЦК Приједор
11. Душица Кецман ГОЦК Приједор
12. Горан Гајић ООЦК Козарска Дубица
13. Борка Максимовић ООЦК Нови Град
14. Радојка Вулин ООЦК Оштра Лука
15. Кукрика Миодраг ООЦК Костајница
16. Биљана Басарић ООЦК Крупа на Уни
17. Петар Митрић ООЦК Мркоњић Град
18. Бојан Ћулибрк ООЦК Дринић
19. Драгана Бањац ООЦК Рибник
20. Станислава Блажевић ООЦК Шипово
21. Драган Чолић ООЦК Купрес
22. Горан Броћета ООЦК Дрвар Потоци
23. Владимир Јовић ООЦК Језеро
24. Марин Кватерник ГОЦК Добој
25. Марина Протић ГОЦК Добој
26. Јовица Трифуновић ООЦК Теслић
27. Биљана Ненадић ООЦК Дервента
28. Мишо Марјановић ООЦК Модрча
29. Жарко Шикман ООЦК Брод
30. Вера Цвијановић ООЦК Петрово
31. Рајко Божић ООЦК Вукосавље
32. Драгорад Васић ГОЦК Бијељина
33. Перица Глигић ГОЦК Бијељина
34. Ђорђе Манојловић ООЦК Угљевик
35. Душан Ћурчић ООЦК Доњи Жабар
36. Драган Ђокић ООЦК Лопаре
37. Весна Стакић ООЦК Пелагићево
38. Љубомир Чордашевић ООЦК Шамац
39. Дејан Галић ООЦК Зворник
40. Цвијетин Максимовић ООЦК Сребреница
41. Бранко Бајић ООЦК Власеница
42. Слободанка Црногорац ООЦК Милићи
43. Матија Влачић ООЦК Шековићи
44. Недељка Остојић ООЦК Осмаци
45. Мира Симић ООЦК Братунац
46. Милена Марић ГОЦК И. Сарајево
47. Милан Симанић ГОЦК И. Сарајево
48. Ратомир Голијанин ООЦК И.Н.Сарајево
49. Владимир Лубура ООЦК И. Илиџа
50. Драгица Говедарица ООЦК Калиновик
51. Млађенка Драгаш ООЦК Пале
52. Слободанка Поповић ООЦК Хан Пијесак
53. Милорад Љубинац ООЦК Соколац
54. Драгана Павловић ООЦК Рогатица
55. Биљана Милић ООЦК Трново
56. Јелена Малетић ООЦК И.Стари Град
57. Сњежана Ковач ООЦК Фоча
58. Дијана Рајић ООЦК Вишеград
59. Светлана Вељовић ООЦК Ново Горажде
60. Милојка Раковић ООЦК Чајниче
61. Светлана Јањићијевић ООЦК Рудо
62. Јово Грујичић ГОЦК Требиње
63. Брано Дурсун ГОЦК Требиње
64. Мира Авдаловић ООЦК Гацко
65. Цмиљка Милићевић ООЦК Невесиње
66. Драгољуб Шаренац ООЦК Билећа
67. Вукашин Ђурица ООЦК Берковићи
68. Љубица Козић ООЦК Љубиње
69. -------------------- ООЦК Источни Мостар
70. Раде Марковић, предсједник Конференције младих ЦКРС
71. Биљана Веселиновић, потпредсједник Конференције младих ЦКРС
72. Горан Зец, потпредсједник Конференције младих ЦКРС